Відпочинок
На стадіоні проводяться найзнаковіші футбольні матчі, такі як фінал Кубка Україн] 2018/19 та найбільші концерти за участю вітчизняних та зарубіжних артистів: MONATIK, C.C.Catch, Океан Ельзи, "Машина времени" та інші
img
Екскурсії

Запрошуємо вас скористатися унікальною можливістю відвідати головний стадіон міста Запоріжжя «Славутич Арена». Під час екскурсії Ви дізнаєтеся багато вражаючих фактів з історії стадіону та зможете оцінити велике минуле стадіону, дізнатися які знамениті команди і футболісти побували тут, як влаштована інфратсруктура стадіону, побувати в роздягальнях гравців і ще багато всього цікавого!

img
Весілля
Неповторний шанс для фанатів і любителів футболу! Слово "так" і весільна церемонія на головному стадіоні міста Запоріжжя! Весілля на футбольному полі - це креативно, нестандартно і дуже атмосферно! Такий день запам'ятається на все життя, погодьтеся. На стадіоні "Славутич ареал" можна організувати все: від весільної фотосесії до банкету. Романтична фотозйомка, весільна фотосесія все це можливо! Зателефонуйте і ми запропонуємо вам найкращі варіанти співпраці.
img
Концерти
Славутич-Арена - це сучасний спортивний комплекс місткістю майже 12000 сидячих місць, половина з яких знаходиться під навісом. Також передбачено 60 місць для людей з інвалідністю, 100 місць для VIP гостей і ложа прес-центру на 174 місця. Рівень безпеки, комфортабельні місця з посадкою, відмінна видимість сцени навіть з бічних секторів, високотехнологічне звукове та світлове обладнання - все це робить Славутич-Арену в Запоріжжі локацією №1 для концертів під відкритим небом! Відвідувачам з дітьми рекомендуємо брати квитки на сидячих трибунах. А компаніям друзів, бажаючим потанцювати в самому епіцентрі подій - придивитися до просторої фанки. Тут звучали концерти MONATIK, Океан Ельзи, Машина часу та інших артистів.